PRODUCENT ZAAWANSOWANYCH KONSTRUKCJI DLA KRYTYCZNYCH OBSZARÓW PRZEMYSŁU

Od ponad 30 lat realizujemy zadania i wytwarzamy cieszące się dobrą opinią produkty dla wymagającego rynku producentów węgla i innych podmiotów przemysłowych


PRZEDSIĘBIORSTWO WAMPOL

JESTEŚMY SKONCENTROWANI NA ŚWIADCZENIU

USŁUG O NAJWYŻSZYM POZIOMIE JAKOŚCI

WAMPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach istnieje na rynku od 1986 roku i od początku swojej działalności dynamicznie się rozwija oraz zwiększa swoje możliwości produkcyjne. Obecnie oferujemy szeroki wachlarz produktów ze specjalizacją w zakresie produkcyjno-remontowych maszyn i urządzeń górniczych oraz usługowym przy robotach dołowych w kopalniach.W tym zakresie ściśle współpracujemy z kopalniami węgla kamiennego należącymi do PGG S.A,, JSW S.A. czy PKW S.A.(obecnie TAURON Wydobycie S.A.), które to spółki są zaliczane do największych europejskich producentów węgli energetycznych i koksujących oraz z zakładami górniczymi wydobywającymi inne kopaliny.


.

SKŁADNIKI SUKCESU RYNKOWEGO

DOŚWIADCZONA KADRA

Podstawę naszej załogi stanowią wykwalifikowani fachowcy, którzy wraz z doświadczoną kadrą inżynieryjno-techniczną są w stanie zrealizować różnorakie projekty zgodnie z zapotrzebowaniem naszych partnerów handlowych. Poparte jest to dodatkowo osiągnięciem wysokich standardów z zakresu organizacji produkcji. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne, a w pracach projektowo-konstrukcyjnych wspieramy się programami AUTOCAD i SOLIDWORKS.

SYSTEM ZAPEWNIENIA JAKOŚCI ISO

Wszystkie produkty firmy podlegają kontroli jakości zgodnie z wymaganiami norm i wytycznych Unii Europejskiej. W przypadku krytycznie ważnych wyrobów przeprowadzamy dobrowolne certyfikacje zgodnie z wytycznymi prawa unijnego.

KWALIFIKACJE

WAMPOL Sp. z o.o. posiada Świadectwo Kwalifikacyjne Instytutu Spawalnictwa w Gliwiach, ma wdrożony System Zarządzania Jakością wg wymagań normy EN ISO 9001:2000. W zakresie certyfikacji naszych wyrobów ściśle współpracujemy z notyfikowanymi jednostkami certyfikujacymi.

OPTYMALIZACJA PROCESÓW

Produkcja to proces, który należy monitorować. Każde zadanie produkcyjne czy projektowe realizowane przez WAMPOL podlega kontroli w z góry określonych punktach przez co mamy możliwość modelowania procesu tak aby uzyskiwać uczekiwane efekty.

NASZE SPECJALIZACJE

KOMPLEMENTARNY ZAKRES OFERTY WAMPOL

Współpracujemy w obszarze projektowo-usługowym z przemysłem ciężkim w obszarach uważanych powszechnie za strategicznie ważne dla zapewnienia ciągłości prac w zakładach przemysłowych. Realizujemy zadania z takich obszarów jak:

  • REMONTY
  • PRODUKCJA
  • MODERNIZACJE
  • USŁUGI DOŁOWE

DANE REJESTROWE SPÓŁKI

WAMPOL SP. z o.o.

41-404 Mysłowice

ul. Fabryczna 15

REGON 271832851 | NIP 6440017054

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000278411

Wysokość kapitału zakładowego, całkowicie wpłaconego: 12.587.900,00 zł


ZARZĄD I DYREKTORZY DZIAŁÓW


BIURO ZARZĄDU

tel. 32 223 71 11

DZIAŁU PRODUKCJI

tel. 32 223 71 11 wew. 110

DZIAŁU ZAOPATRZENIA

tel. 32 223 71 11 wew. 112

DZIAŁ MARKETIINGU

tel. 32 223 71 11 wew. 108

DZIAŁ MARKETINGU

W przypadku pytań dotyczących firmy WAMPOL zapraszamy do kontaktu z wykorzystaniem poniższego formularza kontaktowego

Wprowadź wszystkie wymagane pola formularza
Wprowadź wszystkie wymagane pola formularza Adres e-mail jest niepoprawny
Wprowadź wszystkie wymagane pola formularza
Wprowadź wszystkie wymagane pola formularza
Wprowadź wszystkie wymagane pola formularza
Wprowadź wszystkie wymagane pola formularza
Twoja wiadomość została wysłana prawidłowo
Wiadomość nie została wysłana poprawnie.